2017-2018 SonBahar Kış

0
318
görünümler
Bumerang - Yazarkafe

Sıcak bir kazak, bu sonbaharda ve kışta, rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. 2017 2018 sonbahar kış sezonunun yeni sonbaharında, büyük boyutlu süveterin klasik vücut uyumu ve olağan dışı triko ile bu soğuk mevsime güzelliğini’ze güzellik katacak.Hemde Sizi sıcak tutacak.

İçeriğimiz;

  • 2017 2018 sonbahar kış koleksiyonu
  • 2017-18 kış modası
  • 2017-18 sonbahar kış trendleri

Balıkçı Yaka

Yüksek yakalı süveter soğuk ve yağışlı olan  bir havada giyilecek ideal bir seçenektir. Bu çok katmanlı bir efekt oluşturmak için kullanılabilir: Ancak klişeleri kırmak istiyorsanız, gömlek ile giyin ve kolları dirseğe kadar salın. Bu sezon en güncel renkler kırmızı, gri, beyaz-sarı, siyah tonlarıdır.

 

Klasik Tasarımlar

Sonbahar-kış 2017-2018 için klasik kazak tasarımlarından bazıları, uygun siluetler, farklı türde örgüler, polo yaka veya marka logosu, İskandinav geleneksel baskısı gibi ek unsurlar var. Klasik bir kazak, pantolon veya etek deseniyle takılabilir, kıyafetin üstü ile alt kısmı arasında bir uyum olması önemlidir. Modaya uygun renkler mavi, gri, bej ve beyaz renklerdir.

Uzun Kazaklar

Uzun bir kazak da bir elbise görevi görebilir ve eğer pantolon ile giyilirse mutlaka en modern ve şık olacaksınız. Modaya uygun ve uzun boylu kadınlar, sağ eteğinden giyilebilecek ve eteğin uzunluğunu aşabilen asimetrik ve monokromatik desenlerin görünümü nedeniyle mutluluk arz edecektir.

Büyük Boy

Kazak ne kadar büyükse o kadar rahat olur. Doğru boyutu seçmediniz mi, sorun değil, başarı garantiniz. Yün ve angora hacim verir ve baskın renk yelpazesi yoğun tonlardır. Büyük boy kazakların farklı şekilleri vardır, farklı tekniklerle örülmüş olabilirler veya eril elementleri olabilirler. Büyük yaka bir eşarp gibi davranır.Ve hoş bir görüntü verir.

İlginizi Çekebilir: Son Baharın Moda Renkleri 

Bir Cevap Yazın