Evde Kas Geliştirme 6 Etkili Yöntem

0
83
görünümler
Bumerang - Yazarkafe

1. Koşu veya yürüyüş

Kusursuz koşu bandı veya eliptik gerekmez, sadece kendi bacaklarınız ve iyi derecede koşu ayakkabıları. Dr. Marc Paulsen’la birlikte Los Angeles merkezli fitness eğitmeni ve yazarı Ashley Marriott, enerjinizin yüzde 80’ini kardiyoya odakladıysanız, vücudunuzun dönüşümünü göreceksiniz “diyor .

“Koşuculara ve bisikletliye bak; Marriott’tan spot eğitimi almıyorlar, kardiyo, kardiyo, kardiyo gibi şeyler yapıyorlar “diyor Marriott.” Mags’ta gördüğünüz insanların çoğunun inanılmaz abssi var, koşucular, yüzücüler, atletler; Bir sürü çarpma yapmıyorlar. Nasıl bu kadar zayıflamışlar? Onların diyetleri temiz, kardiyolarda çok fazla kalori harcamaları var. ”

kardiyo çalışması yaparken, göbeğinizi çekirdeğinize çekin. Yürürken veya koştuğunuzda bile sadece kardiyo üzerinde odaklanmayın, abs’inizi düşünün ve onları çekin. Bundan daha fazla güç görürsünüz.

Yapılacaklar: Başlamak için hızlı bir şekilde yürümeyi deneyin veya 15 ila 30 dakika yavaş yavaş hareket ettirin. Haftalık 5-10 dakikalık artışlarla ekleyin.

2. Squats

Squats, yapabileceğiniz en iyi egzersizlerden biridir. Zaman içinde daha zor sürümlere geçmek kolaydır; ve bu arada, en iyi sonuç için formunuzu mükemmelleştirin.

Yapılacaklar: Ayağınızı omuz genişliğinde ayakta durun ve kollarınızı önünüzde veya başınızın arkasına doğru koyun. Kalçalarınızı ve kalçalarınızı geriye iterek başlayın ve dizlerinizde bükün. Düz ileriye bak ve göğsünü yukarı kaldır ve düz tut. Sırtınız hareket boyunca bu nötr konumda kalmalıdır. Mümkün olduğu kadar aşağı doğru çökün ve topuklarınızdan sürerek başlangıç ​​konumuna geri dönün. Egzersiz boyunca ağırlık topuklu durmalıdır.

3. Şınav

Push-up’lar göğsünüzü, omuzlarınızı, triseps’inizi ve çekirdeğinizi tam bir kas geliştirme egzersizi için çalıştırır. Önemli bir anlaşma yaptıklarından ihmal etmeyin onları.

Yapılacaklar: Ellerinizi omuz genişliğinden biraz daha geniş bir yere koyun ve göğsünüz neredeyse zemine değene kadar kendinizi indirin. Gerginliklerinizi birlikte sıkın ve alçaltıp vücudunuzu yükselttikçe abs’inizi gerginleştirin. Omuzlarınızı korumak için dirseklerinizi yanlara yakın tutun.

Bir itme eylemi yapamazsanız, dizleriniz hafifçe bükülürken yere yatarak aynı hareketi değiştirmek için değişiklik yapmak kolaydır veya bir eğimle başlayarak itme hareketleri yapmak için çalışabilirsiniz. Yukarıdaki tekniği bir duvara uygulayın. Ellerinizi omuz genişliğinin ötesinde bir duvara yerleştirin, çekirdeği sıkın ve yukarı doğru basın ve yere geri indirin.

4. Mekik

Çekirdek kuvveti ile yardımcı olurlar ve orta bölümünüzde tonlama yapabilir, ancak takıntı yapmayın. Bütün vücut sağlamlığı ve kas oluşumu için önemli olan çekirdek gücü geliştirmek için genel bir planın küçük bir parçası olmalılar. “Altı paketi isteyen kadınlar bazen gerçekçi olmayabilir ve sağlıklı bir vücut kitle indeksindeyseniz onlara söylemek zorundayım ve iyi hissetmek, belki de genetik makyajınız size altı paket vermez” Ve bu iyi.

Yapılması gerekenler: Bir rahatlık için bir halı ya da halı kaplı yüzey üzerine uzanınız. Ayakları yere eğin böylece bükün dizler. Göğsün önünde çapraz silahlar. Karnınızdaki kasları kullanarak omuzlarınızı tavana doğru kaldırın ve hareketin zirvesinde durun. Sırtınızı tamamen yere kaldırmayın, aksi halde gerginliğe neden olabilir. Nefes alıp yukarı çıkarken abs sözleşmeli. Teneffüs et ve yere omuzlar düz olana kadar yavaş yavaş yavaşla. Geriye doğru uzanma. hareketi kontrol et. Başlamak için iki ila üç set 10’ar gidin.

5. Yürüyüş lunges

 

unges, uyluk kasları inşa etmek için mükemmeldir Marriott diyor.

Yapılması gerekenler: ayakta duran bir konumdan, ayak kalça genişliğinde ayrı, diz 90 derece eğilmiş dev bir adım atın. Diz ve ayak bileği ve omuzlarının üzerinden kalçalarınızı tutun. Bir adım daha atın ve yorulana kadar tekrarlayın. Her bacak için üç set 10’a gidin. Ayrıca, kardiyo çalışmasına bakın, yürüyüş ya da evinizde yukarı ve aşağı adımlar yürürken bacak çalışmalarınızı kardiyo ile birleştirin.

6. Tricep dips

“Yine, kol arkası kadınların genetik ağırlık taşıdığı bir yer ve bu bazı kadınların kilo vermek için son yer olabilir, bu nedenle kalori alımını izle ve daha fazla kardiyo al” diyor Marriott.

Yapılacaklar: Daldırma makinesi veya ağırlık kullanmanız gerekmez, bunun yerine vücut ağırlığınızı kullanın. Bir sandalyenin kenarında oturup ellerinizi koltuğun kenarına koyun, eklemleri öne doğru tutun. Önlerinde öne bakan bacaklar 90 derecelik bir konuma bükülerek ve öne bakan ayaklılar omuzlar aşağıya iner ve dirsekler yanınıza yakındır, dirsekleri yavaşça 90 derecelik açıyla eğin ve kıçınızı yere doğru indirin. Ellerinizin topuğuna baskı uygulayarak, durup oturmaya dönün. İki takım 10’u deneyin veya triseps yoruluncaya kadar.

Ve şunu unutmayın: Herhangi bir egzersiz rutine başlamadan önce doktorunuza danışın.

Kişilik Testi Yapmak İster Misiniz Tıklayın

Önceki İçerikGercek Mesleğin Ne ?
Sonraki İçerikKredi Notu Yükseltme Taktikleri
Wep siteleri Ve Makale yazma işine hobi olarak başladım.Yazi yazmayi seven birisiyim ve hobi olarak başladigim bu işi devam ettirmekteyim.Kişisel blog makale siteleri vb bircok ücretsiz site kurup kendimi denedim ve sonuc olarak benim için en doğru ve en sevdiğim iş olan Blog tutar gibi ama öğrendiklerimi paylaştigim bir wep sitesi kurmak oldu wofrom.com'u kurdum ve devam etmekteyim.
Paylaş

Bir Cevap Yazın