WordPress En İyi 10 Otel Teması

0
23
görünümler
Bumerang - Yazarkafe

Bellevue

Bellevue  , kendi sayfa oluşturucusu ve oynamak için bol renk ayarları ile son derece özelleştirilebilir bir otel temasıdır. WooCommerce ile tam uyumludur ve yerleşik bir rezervasyon sistemi ve yer durumu takvimi değil, WPML desteği dahildir.

Birden fazla simge, Bootstrap tabanlı kısa kodlar (ve bir kısa kod jeneratörü) olan Bellevue gemileri, ayrıca WP Rezervasyon Sistemi eklentisinin (34 TL değerindeki) premium sürümü ve Master Slider Duyarlı Dokunmatik Kaydırma Ekranı Eklentisi (20 TL değerinde) eklendi. Önceden yapılmış formlar ve demo içeriği de temayla birlikte gelir ve kutudan çıkarılarak retinaya hazır ve tamamen duyarlı olur.

Güzel ön sayfa paralaks efektleri görüntüleri rahatsız edici bir şekilde sergilemenize olanak tanır ve kompakt post ekran için duvar kağıdı tarzı mevcuttur. Dikkat çekilmesi gereken diğer bir güzel dokunuş, yerel koşulları basit ve etkili bir şekilde gösteren bir hava widget’inin eklenmesidir. Bellevue, sunduğu hizmetleri şık bir ışıkla çok makul bir fiyata sunmak için otel veya yatak-kahvaltıları için sağlam bir seçimdir.

Sailing

Sailing 

yüksek performanslı ve iyi tasarlanmış bir otel web sitesini çalıştırmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip, tamamen duyarlı ve zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır.

Muhtemelen bir otel işletmeyle ilgili en önemli unsur, birinci sınıf ve kesintisiz çevrimiçi rezervasyon sistemine sahip olmaktır. Bu nedenle, rezervasyonlar, odalar, oda tipleri, oda kapasitesi, kuponlar, ödemeler ve daha fazlasını yönetmek için esnek ve kullanıcı dostu bir yöntem olan Yelken, kendi rezervasyon eklentisi – ThimPress’in TP Otel Rezervasyon eklentisi – ile birlikte gelir. Eklentinin en iyi özelliklerinden biri, işlemlerinizi optimize etmenize yardımcı olmak için her türlü veriyi dışa aktarmanızı sağlayan raporlama modülüdür.

Sailing’in zarif tasarımı, sürükle-bırak arayüzü kullanılarak hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirilebilir. Görsel olarak çarpıcı sayfalar oluşturmak için mizanpajları, renkleri, yazı tiplerini ve diğer tasarım öğelerini anında değiştirebilirsiniz. Daha da zenginleşen bir site için, isteğe bağlı paralaks kaydırma efekti ek derinlik sağlar. Sosyal paylaşım yetenekleri ve arama motoru optimizasyonu, rekabette öne çıkmanıza yardımcı olur.

Hotel Calluna

Bu muhteşem fakat süper hafif tema, lüks konukseverlik markanız için idealdir ve lüks oteller, şehir otelleri ve macera bölgeleri için üç kolaylıkla içe aktarılan stiller yaratmaktadır.

Hotel Calluna , müşterilerinizin kullanması için basittir ve şık görünümü, mülkünüzde kalmalarını heyecanlandırır. Birlikte verilen 54 Dolar değerli görsel Besteci ve Master Slider eklentilerini kullanarak, güzel görünen ve işlev gören bir web sitesi oluşturabilirsiniz. AWE Rezervasyon Motoru ile entegrasyon (26 dolar değerinde), müşterilerinizin otelinizde bir oda ayırması veya spa gününüzde kitap hazırlamasını kolaylaştırır ve aynı zamanda ödemeleri ve rezervasyonları doğrudan site aracılığıyla yönetmenizi sağlar. Kuruluşunuz düğün, yoga oturumları veya resim dersleri gibi etkinlikleri barındırıyorsa, müşterileri şık bir etkinlik takvimiyle neler hissettiğini bildirebilir ve müşterilere, kalması için başka bir neden vermek için özel teklifler veya indirim paketi bölümü ekleyebilirsiniz. sen.

Kapsamlı bir mega menü ayarı, markanızın kişiliğine uyacak şekilde üç farklı üstbilgi stili de dahil olmak üzere, web siteniz için uygun gördüğünüz kadar çok önemli sayfa eklemenizi sağlayan kapsamlı bir gezinme deneyimi sağlar. Zengin bir galeri özelliği, otel odalarınızın ve tesislerin güzelce yüksek çözünürlükte görüntülenmesini sağlar.

Web sitenizden lüks otel markanız hakkında bir açıklama yapmak istiyorsanız Hotel Calluna etkilemekten kesinlikle kaçınmamıştır.

Haven

Sade stil, genellikle başarılı bir otelin önemli bir unsurudur. Markanıza önem veriyorsanız, web sitenizin tasarımını bulunduğunuz yerin tasarımıyla eşleştirmek isteyeceksinizdir. Giriş cenneti – sınıfı sızdıran bir tema; otel sitelerine çok uygun tasarım öğeleri.

Bu tema, aynı geliştiriciden gelen diğer ürünlerle (ThemeFuse) benzer bir kalite düzeyi sunmaktadır. Kuruluşunuzun türüne göre seçebileceğiniz üç demo vardır ve hepsi bir tıklama ile kurulabilir. Seçim için birçok yazı tipi ve pratik olarak sınırsız bir renk paleti vardır. Buna ek olarak, yerleşik sürükle ve bırak görsel oluşturucu, fare tıklamasıyla neredeyse istediğiniz herhangi bir düzeni oluşturmanıza olanak tanır.

Dahası, Haven, ek bir eklenti gereksinimini ortadan kaldıran ve sayfanızda neredeyse herhangi bir yerden formunuzu görüntülemenize olanak veren, rezervasyon işlevselliğini kutudan çıkarmayı içerir. Geliştiricinin yararlı bir tema yaratma arzusunu sergileyen vicdanlı bir özelliktir.

Haven’ı seviyoruz ve ilave işlevsellik olmasa da yıldız temalı olacağız. Durduğunuzda, düşünceli eklemeler bunu otelinizin web sitesi için daha iyi bir seçenek haline getirir ve kesinlikle kısa listeniz üzerinde bir yeri hak eder.

TheGem

thegem-otel-tema

TheGem , WordPress temalarıyla kendini ilan eden İsviçre Ordu Bıçağı olmasına rağmen , kesinlikle miktarı kaliteden ödün vermez. 52 benzersiz ana sayfa demosunun her biri, ustalıkla hedef endüstrisine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Otel demosunda bir istisna değildir ve temanın çok yönlülüğüne bir göz atabilirsiniz.

Genel görünüm söz konusu olduğunda, otel web sitenizin misafirlerinizi şaşkına çevirmesini istersiniz. TheGem, sekiz gezinme seçeneği, düzinelerce önceden hazırlanmış düzenler ve 60’ın üzerinde öğe içeren tasarım seçenekleri konusunda eksiklik içermiyor. Birlikte verilen Visual Composer eklentisini kullanarak her şeyin özelleştirilmesi kolaydır.

Slider Devrimi, Katman Kaydırıcısı ve NivoSlider da dahil olmak üzere TheGem’in paketlediği eklentilerin bevvy’sini kullanarak ilgi ve entrika da ekleyebilirsiniz. Paralaks arka planları, sonsuz kaydırma ve animasyon seçeneklerine de sahiptir.

Tabii ki işlevsellik, otel web siteniz için de önemli. TheGem’in pek çok unsuru arasında Google Haritalar, iletişim formları ve fiyatlama tabloları vardır ve hepsi kullanışlı olabilir. Kullanılabilirlik takvimi ve rezervasyon yaptırma gibi özellikler eksik. Bununla birlikte, bunlar eklentileri kullanarak kolayca eklenebilir.

İhtiyacınız olan tüm işlevlerle birlikte gelmezken, TheGem otel web siteniz için çekici ve çok yönlü bir başlangıç ​​noktası sunar.

Milos

İlk izlenimler, özellikle bir misafirperverlik işinde önemlidir. Şirketinizi mümkün olan en iyi şekilde temsil etmeyen bir web sitesi, oda satma becerinizi engelleyebilir, bu nedenle uygun bir tema hayati önem taşır. Neyse ki, Milos , satışlarınızı desteklemek için doğru niteliklere sahiptir.

Milos’un koşu teması ‘cesur ve azınlıktır’ – başlık metni tıknaz ve belirgindir ve sayfadaki öğeleri ayırmak için negatif boşluk kullanmaya özen gösterilmektedir. Sitenizi tam gereksinimlerinize göre özelleştirmek için seçim yapabileceğiniz sayısız renk seçeneği de vardır. Ayrıca, farklı bir site düzenini istiyorsanız Milos, Elementor sürükleyip bırakıcı sayfa oluşturucu eklentisiyle uyumludur.

Tabii ki birçok otel ve pansiyon da ev içi ikram sunmaktadır. Bu amaçla, Milos, sunularınızı doğrudan sitenizde görüntülemenizi sağlayan kullanışlı bir menü yöneticisi içerir. Bununla birlikte, müşterilerinize değer teklifinizi geliştirebilecek görünüşte küçük bir dokunuş.

Sonuçta, Milos komple bir paket sunuyor – iyi düşünülmüş özellikler koleksiyonu sunuyor ve profesyonel ve güvenilir görünüyor. Bu kısa listeye eklemek için bir tema, pronto!

Zermatt

zermatt-otel-wordpress-tema

Gevşeme, görkemli hava ve güzel çevrede bir tatil satmak zor değil – ancak kötü tasarlanmış bir web sitesi kesinlikle şansınızı engelleyebilir. Lüks tesisinizin pozitif sonuçlarını vurgulamanıza yardımcı olacak neredeyse her şeye sahip bir tema için Zermatt’i düşünün .

Geliştiriciler CSSIgniter, Zermatt ile kapsamlı kutu işlevselliği sunmaya çalışıyorlardı. Düzenler, sürükle ve bırak sayfası oluşturucu kullanılarak oluşturulur ve sayfalarınızı daha da geliştirmek için, dahili bir kaydırıcı, hava durumu modülü ve mevcut tüm odaları görüntülemek için bir widget de dahil olmak üzere çeşitli özel widget’lar vardır.

Sonunda, Zermatt yerleşik bir rezervasyon modülü modülünü içerdiğinden, potansiyel müşteriler bir düğmeye basarak kuruluşunuzun konukları haline gelebilir.

CSSIgniter, Zermatt’i oluştururken ayrıntılara dikkat gösterdi – dahili işlevselliği, web sitelerinden lüks konaklama satmak için tam özellikli bir çözüm arayan kullanıcılar için ideal olacak.

Riverside Resort

Nehir kenarındaki-çare-wordpress-tema

Basit ve sağlam bir tasarım sunan birçok tema var ancak Riverside Resort , rakiplerinden biraz daha fazlasını sunmak istiyor: popüler paket eklentileri ve modern bir varsayılan tasarım, kutunun işlevselliği ile birlikte.

Geliştiricilerin, TeslaThemes’in bir otel web sitesi için gereken işlevselliği gerçekten düşünmüş oldukları açıktır. Üstbilgi için bir hava durumu modülü ve etkileyici dahili bir rezervasyon sistemi gibi düşünceli içerikler var. Ayrıca, Riverside Resort, iki popüler eklentiyi bir araya getiriyor: Düzenlerini kişiselleştirmek için Visual Composer ve önemli bilgileri ve belirgin harekete geçirici mesajlar görüntüleyen Slider Devrimi.

Genel olarak, Riverside Resort iyi bir tekliftir – ancak, işlevselliği benzersiz değildir ve benzer bir temada bulunabilir. Nihayetinde, Riverside Resort’un teknenizi yüzüp bırakmadığına karar vermek size aittir.

OTEL XENIA

Havuzbaşı kokteylleri, blarent sıcaklar ve plajda rahatlama – tatiller kendilerini satarlar, ancak nerede kalacağınızı seçmek zor bir seçim olabilir. Web siteniz, potansiyel bir müşteriyle ilk temas noktası olduğundan, hem onları büyüleyebilmeli hem de hizmetlerinizi yeterince satabilmeliyiz. Bu zor bir iş gibi gelebilir, ancak HOTEL XENIA sizi ilgilendiriyor .

Bu tema, otel web sitenizi oluşturmak için ideal olan şık ve görüntü odaklı bir tasarım sunar. Bootstrap çerçevesi ile güçlendirilen HOTEL XENIA, sitenizi birbirinden ayırmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi içerir (video geçmişleri, şık rezervasyon ve iletişim formları dahil). Dahası, tema kendi dillerinden bağımsız olarak global bir kitleye erişmenizi sağlayan WPML ile uyumludur.

Özetle, HOTEL XENIA benzersiz bir otel web sitesi oluşturmak için gereken her şeyi içerir. Eğer güçlü bir işlevsellik de sunan şık ve pratik bir tema istiyorsanız, HOTEL XENIA ideal olabilir.

Paradise Cove

Paradise Cove , ThemeFuse’den duyarlı ve retina hazır bir otel temasıyla modern ve kapsamlı bir tasarıma sahiptir. Tıklamalarla temanın renklerini, arka planını, menülerini ve sayfa düzenlerini değiştirebilirsiniz. Diğer özel özellikler arasında belirli kısa kodlar, sayfa şablonları, rezervasyon modülü ve daha fazlası bulunur.

Bu tema, zarif tam genişlikte kaydırıcıyla otelinizin veya tatil yerinizdeki en iyi özelliklerin güzel bir şekilde sunulmasına odaklanmaktadır. Parlak ana sayfa tasarımı, tatil haberleri, otel rezervasyonları, yemek seçenekleri ve havaalanı yönergeleri sunan interaktif menüler gibi birden fazla kaydırıcıya sahiptir. Sağlam bir seçim.

  •  wordpress otel teması
  •  wordpress otel rezervasyon eklentisi
  •  wordpress Otel temaları
  •  wordpress otel teması ücretsiz
  •  wordpress otel tanıtım teması
  •  otel wordpress

Bir Cevap Yazın