Yeni Jaguar ve Land Rover araçlarının tamamı 2020’den itibaren elektrikle beslenecek

0
75
görünümler
Bumerang - Yazarkafe

Yeni Jaguar ve Land Rover araçlarının tamamı 2020’den itibaren elektrikle beslenecek

Yeni Jaguar ve Land Rover araçlarının tamamı 2020’den itibaren elektrikli olacak

Jaguar Land Rover , elektrikli bir gelecek için planlarını duyuran en son otomobil üreticisidir ve grubun 2020’den itibaren yaptığı her yeni modelin elektrikli bir türevi olacağını ilk kez açan Tech Fest’i teyit etmektedir.

Dr Ralf Speth, Jaguar Land Rover CEO’su: “Her yeni Jaguar Land Rover model serisi, müşterilerimize daha fazla seçenek sunarak 2020’den elektrikle güçlendirilecek. Tam elektrikli , plug-in hibrid ve hafif hibrid araçları kucaklayan model alanımızda elektrikli ürünlerden oluşan bir portföy sunacağız . ”

Yeni Jaguar Duyuruya paralel olarak Dr Speth, endüstrinin elektrifikasyon yönünde geniş kapsamlı dönüşümüne değindi ve İngiliz hükümetinin otomobil üreticilerinin aralıklarını artırmak için otomobil üreticilerine uyması için daha fazlasını yapması gerektiğini de sözlerine ekledi.

 

Dr Speth, “Tarihler, Birleşik Krallık hükümeti tarafından dizel ve benzinli taşıtların yasaklanması için 2040’da belirlendi ancak bu cesur ifadenin arkasında ayrıntılı planlar yapılmadı” dedi.

 

Jaguar Land Rover CEO’su Dr. Ralf Speth, tüm markanın yeni modellerinin 2020 yılına kadar elektrikleneceğini doğruladı.

“Biz bir şirket olarak elektrikli araçlar gönderebiliriz, şarj noktaları ağı nerelerde işe yarayacak? Gerçekten de, onları güçlendirmek için bize izin verecek olan enerji şebekesi nerede?”

JLR’nin ilk tam elektrikli aracı, önümüzdeki yıl I-Pace formunda satışa sunulacak – tamamen elektrikli bir Jaguar SUV, en az 300 mil aralığı, 395 bhp’ye kadar bir güç aktarma organı ve £ 55.000 mark.

Diğer tüm elektrikli araçlar, şu anda firmanın Tesla Model X rakibi için geliştirilen mimari ve parçaları kullanarak iki marka arasında üretilecek .

Casus fotoğrafçılarımız , XE , XJ ve F-Pace’in hibrid sürümlerinin yolda olduğunu ima ederek, değerlendirmeye tabi hafif bir melez Jaguar modelinin üçlüsünü fark ettiler .

Geçen yıl Auto Express konuşan Speth doğruladı ima ederken eklenti hem tam boyuttan melez varyantları 2020 yılında, eski ve yeni jlr en aralık, yarısı, elektrikli olacağını Range Rover ve Range Rover Sportolan ikinci – biz de testte casusluk yaptık .

Benzer şekilde, Dr Speth, I-Pace, Graz, Avusturya’daki firmanın fabrikasında üretilmek üzere hazırlanmış görünmesine rağmen, bazı JLR EV’lerin İngiltere’de yapılabileceğini önermişti .

Bir Cevap Yazın